top of page

Sat, Mar 19

|

Rīga

Mākslas dārzs II / Art Class with Kristīne Kutepova

Registration is closed
See other events
Mākslas dārzs II / Art Class with Kristīne Kutepova
Mākslas dārzs II / Art Class with Kristīne Kutepova

Time & Location

Mar 19, 2022, 1:00 PM – 3:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

LV/ Šajā neizpratnes un emociju piepildītajā laikā vēlamies atbalstīt ikvienu caur mākslu, tāpēc, draugi, aicinām uz mākslas klasi ar latviešu laimētīgās mākslas gleznotāju Kristīni Kutepovu M/Galerijā. Klase notiks viņas soloizrādes “Mazdārziņi” darbu ielokā. Jums būs iespēja rast mirkli miera un harmonijas, kā arī, ievērojot Kristīnes norādījumus, gūsiet radošu pieredzes apmaiņu. Nāc viens ar draugiem, vai ģimeni. Izmantosim mākslu kā līdzekli, kas palīdz mums spilgtāk un dziļāk izdzīvot emocijas.

Visi materiāli tiks nodrošināti. Mākslas klase ilgs 2 stundas un ir pieejama visiem, ar vai bez priekšzināšanām. Lai pieteiktos, lūdzu, sūtiet e-pastu ar savu vārdu un vēlamo datumu uz bookings@mdarbnica.lv

ENG/ In this tumultuous time, we would like to support everyone through art, so join us for an art class with Latvian contemporary artist Kristine Kutepova at M/Gallery, surrounded by her solo show "Little Gardens", plants and tea. Find a moment of peace and harmony, follow Kristīne's guidance, and have a creative experience. Join by yourself, with friends or family. Use art as a means to live through emotions.

All materials will be provided. The art class is 2 hours long and open to all levels. To sign up, please send your name and preferred dates to bookings@mdarbnica.lv or RSVP here.

https://fb.me/e/1a6tH2b0A

Share This Event

bottom of page